POUTNÍČEK

Liběšický Poutníček

je farní list, ze kterého se každý týden můžete dozvědět, co je u nás nového. Najdete v něm aktuální pořad bohoslužeb v následujícím týdnu, pozvání na nejbližší plánované akce či upozornění na nejrůznější aktuální zajímavosti. V Poutníčkově příloze pak můžete nalézt nejrůznější duchovní povzbuzení, myšlenky k zamyšlení či upoutávky na důležité blížící se akce. Zvláště jsme rádi, že Vám můžeme zprostředkovat některé ze zajímavých myšlenek a povzbuzení Svatého otce Františka.

Liběšický Poutníček vychází každý týden a v neděli během dne si ho můžete vzít na bohoslužbách, kde se právě konají. Následně si ho můžete také stáhnout z našich webových stránek.

Liběšický Poutníček má také svou verzi pro děti „Poutníček pro děti„, která vychází rovněž každou neděli a je také ke stažení na našich stránkách.

Pokud hledáte poslední čísla, jednoduše můžete na úvodní straně kliknout na rubriku „Poutníček“.

Podle Liběšického Poutníčka dostal své jméno také náš „Poutníčkův sbor„. Schola mladých, kteří hrají a zpívají moderní křesťanskou hudbu k potěše srdcí.

Děti pak mohou během školního roku trávit společné chvíle v „Poutníčkově klubu„, který se koná jak na faře, tak ve školách a je příležitostí k nenásilnému setkání s radostnou a živou vírou, která naplňuje lidská srdce.